JTN1AG-PA-F-DC24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JTN1AG-PA-F-DC24V
JLCPCB Part #
C1524726
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 20ms 24V 277V@AC 30A AgSnO2 插件 Power Relays ROHS