EXC14CH120U
MFR.Part #
EXC14CH120U
JLCPCB Part #
C543654
Package
SMD-4P,0.8x0.6mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 12Ω@100MHz 1Ω 2 5V SMD-4P,0.8x0.6mm Common Mode Filters ROHS