ERJ-1GEF8060C
MFR.Part #
ERJ-1GEF8060C
JLCPCB Part #
C19393058
Description
-55℃~+125℃ 50mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS