EXC14CE121U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXC14CE121U
JLCPCB Part #
C542194
Package
SMD-4P,0.9x0.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 120Ω@100MHz 2 3.8Ω 5V SMD-4P,0.9x0.7mm Common Mode Filters ROHS