ERJ-U14F4321U
MFR.Part #
ERJ-U14F4321U
JLCPCB Part #
C1014095
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS