ERZ-V14D820
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-V14D820
JLCPCB Part #
C1527473
Package
Plugin
Description
28J 3.7nF@1kHz 50V 65V 6kA 82V 插件 Varistors ROHS