ERZ-E11E621
MFR.Part #
ERZ-E11E621
JLCPCB Part #
C2656120
Package
Plugin
Description
1.025kV 190J 300pF@1kHz 385V 505V 5kA 600mW 620V 插件 Varistors ROHS