ERZ-E05A471
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-E05A471
JLCPCB Part #
C1527919
Package
Plugin
Description
1.2kA 100pF@1kHz 250mW 300V 32J 385V 470V 775V 插件 Varistors ROHS