ERZ-C32CK391W
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-C32CK391W
JLCPCB Part #
C1527643
Package
Plugin
Description
250V 25kA 320V 350J 390V 3nF@1kHz 650V 插件 Varistors ROHS