ERX-1SJ6R8E
MFR.Part #
ERX-1SJ6R8E
JLCPCB Part #
C6244378
Description
-55℃~+200℃ 1W 6.8Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS