ERX-1SJ2R7V
MFR.Part #
ERX-1SJ2R7V
JLCPCB Part #
C5638815
Description
-55℃~+200℃ 1W 2.7Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS