ERTJ0ER332J
MFR.Part #
ERTJ0ER332J
JLCPCB Part #
C542664
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 1mm 2mW/℃ 3.3kΩ 4250K 4300K 66mW ±2% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS