ERJ-XGNJ684Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ684Y
JLCPCB Part #
C4109450
Description
-55℃~+125℃ 31mW 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS