ERJ-XGNF8252Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF8252Y
JLCPCB Part #
C2127893
Description
-55℃~+125℃ 31mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS