ERJ-XGNF3301Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF3301Y
JLCPCB Part #
C3958058
Description
-55℃~+125℃ 3.3kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS