ERJ-XGNF1240Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1240Y
JLCPCB Part #
C4100572
Description
-55℃~+125℃ 124Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS