ERJ-XGNF1130Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1130Y
JLCPCB Part #
C2127591
Description
-55℃~+125℃ 113Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS