ERJ-UP8J512V
MFR.Part #
ERJ-UP8J512V
JLCPCB Part #
C2115582
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS