ERJ-UP8J395V
MFR.Part #
ERJ-UP8J395V
JLCPCB Part #
C2121591
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS