ERJ-UP8J365V
MFR.Part #
ERJ-UP8J365V
JLCPCB Part #
C2121595
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS