ERJ-UP8J222V
MFR.Part #
ERJ-UP8J222V
JLCPCB Part #
C2115534
Description
-55℃~+155℃ 1kV 2.2kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS