ERJ-UP8J204V
MFR.Part #
ERJ-UP8J204V
JLCPCB Part #
C2132398
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS