ERJ-UP8J1R6V
MFR.Part #
ERJ-UP8J1R6V
JLCPCB Part #
C4057932
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6Ω 660mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS