ERJ-UP8F5621V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP8F5621V
JLCPCB Part #
C4314985
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS