ERJ-XGNJ303Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ303Y
JLCPCB Part #
C3955524
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 31mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS