ERJ-UP8F5112V
MFR.Part #
ERJ-UP8F5112V
JLCPCB Part #
C2123293
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS