ERJ-UP8F2401V
MFR.Part #
ERJ-UP8F2401V
JLCPCB Part #
C4016511
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS