ERJ-UP6J754V
MFR.Part #
ERJ-UP6J754V
JLCPCB Part #
C4036220
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS