ERJ-UP6F8200V
MFR.Part #
ERJ-UP6F8200V
JLCPCB Part #
C4165431
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS