ERJ-UP6F5601V
MFR.Part #
ERJ-UP6F5601V
JLCPCB Part #
C4003519
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS