ERJ-UP6F3303V
MFR.Part #
ERJ-UP6F3303V
JLCPCB Part #
C4070338
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS