ERJUP3J150V
MFR.Part #
ERJUP3J150V
JLCPCB Part #
C543936
Description
-55℃~+155℃ 150V 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS