ERJ-L12UJ78MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ78MU
JLCPCB Part #
C4091743
Description
-55℃~+125℃ 500mW 78mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS