ERJUP3F4700V
MFR.Part #
ERJUP3F4700V
JLCPCB Part #
C491208
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS