ERJUP3D6200V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJUP3D6200V
JLCPCB Part #
C544149
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS