ERJ-UP3D3830V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP3D3830V
JLCPCB Part #
C1869898
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS