ERJUP3D1101V
MFR.Part #
ERJUP3D1101V
JLCPCB Part #
C544153
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS