ERJ-U6RD8060V
MFR.Part #
ERJ-U6RD8060V
JLCPCB Part #
C1882286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS