ERJ-U6RD7871V
MFR.Part #
ERJ-U6RD7871V
JLCPCB Part #
C1882380
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS