ERJ-U6RD7502V
MFR.Part #
ERJ-U6RD7502V
JLCPCB Part #
C1882346
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS