ERJ-U6RD7322V
MFR.Part #
ERJ-U6RD7322V
JLCPCB Part #
C4102404
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS