ERJ-U6RD7321V
MFR.Part #
ERJ-U6RD7321V
JLCPCB Part #
C3928640
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS