ERJ-U6RD6342V
MFR.Part #
ERJ-U6RD6342V
JLCPCB Part #
C3995641
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS