ERJ-U6RD3741V
MFR.Part #
ERJ-U6RD3741V
JLCPCB Part #
C1882266
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 3.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS