ERJ-U6RD3481V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U6RD3481V
JLCPCB Part #
C1882330
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS