ERJ-U6RD3302V
MFR.Part #
ERJ-U6RD3302V
JLCPCB Part #
C3953827
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS