ERJ-U6RD2611V
MFR.Part #
ERJ-U6RD2611V
JLCPCB Part #
C4144695
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS