ERJ-U6RD2101V
MFR.Part #
ERJ-U6RD2101V
JLCPCB Part #
C1882311
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS