ERJ-U6RD1581V
MFR.Part #
ERJ-U6RD1581V
JLCPCB Part #
C1882342
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS