ERJ-U3RD8871V
MFR.Part #
ERJ-U3RD8871V
JLCPCB Part #
C3956685
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS